strona główna 2

Trzy marki w jednym: JCB, Cat i Volvo


W naszym magazynie znajdą Państwo ponad 8 tysięcy pozycji – części do koparko-ładowarek, koparek, ładowarek i minikoparek trzech najpopularniejszych na świecie marek: Caterpillar, Volvo i JCB. Niezależnie od tego, czy chodzi o części do maszyn Cat428, JCB3CX czy Volvo BL71, znajdą je Państwo w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą w zakładkach "części Caterpillar", "JCB" lub "Volvo". Oferujemy również usługi serwisowe.

Profesjonalne wsparcie techniczne w pakiecie


Korzystając z naszej oferty, obejmującej części do maszyn Volvo, JCB i Caterpillar, mogą Państwo korzystać także z szerokiego wsparcia technicznego i profesjonalnego doradztwa. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie podzespoły i doradzimy, na co jeszcze zwrócić uwagę przy naprawie. W ten sposób kupią Państwo dokładnie te części do JCB, Volvo i Cat, które są Państwu potrzebne co przełoży się na przyspieszenie procesu naprawy i oszczędność na niepotrzebnych zakupach.

Dostawa kurierem w 
24 godziny


Niezależnie od tego, czy chodzi o części Cat czy innych marek dostarczymy je do Państwa w ciągu 24 godzin. Możemy osiągnąć taki rezultat, ponieważ korzystamy z usług firmy DHL, docierającej w każdy zakątek kraju. Korzystając ze specjalnego panelu, mogą Państwo sprawdzić, gdzie konkretnie znajdują się zamówione podzespoły JCB, Volvo czy Cat. Części dotrą w ten sposób do Państwa tak szybko, jak to możliwe.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO
KATALOGU INTERNETOWEGOKatalog internetowy został wprowadzony jako nowa forma współpracy. Za pomocą kilku klinięć mogą Państwo sprawdzić ceny oraz złożyć zapytanie.

Katalog internetowy

                              SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ


COGITO Sp. z o.o.

ul. Kopalniana 9D
41-800 ZABRZE

tel:+48 32 234 64 60
fax:+48 32 234 63 61 e-mail:cogito@cogito.eu.pl

Wyślij zapytanie

Odwiedź nas
 na Allegro


Część naszej oferty dostępna na allegro.pl
Dostawa towaru
w ciągu 24 h!


Sprawdź gdzie jest twoja paczka
Doświadczenie i wiedza handlowców

 Skorzystaj z kilkunastu lat doświadczeń
System on-line


Dla stałych odbiorców - specjalna formuła
Share by: